Zajęcia wzmacniające


Znajdziecie u nas szereg różnych zajęć ogólnorozwojowych i wzmacniających, m.in:

  • Powrót do formy
  • Brzuch uda pośladki
  • Smukła sylwetka

HIIT/Tabata


HIIT, czyli trening interwałowy czy Tabata jest najprostszym i najpopularniejszym przykładem treningu metabolicznego. Ich cechą wspólną jest bardzo intensywna praca przeplatana z krótkimi odpoczynkami. Trening ten, jak sama nazwa wskazuje, ma podkręcić nasz metabolizm, dzięki czemu spalamy nie tylko na treningu, ale także po nim. 💪Spodziewajcie się na tych zajęciach wycisku i świetnej zabawy 😀

Smukła sylwetka


Zajęcia łączące w sobie elementy wzmacniania, pilatesu i cardio, pozwalające wymodelować całą sylwetkę a nie tylko wybrane partie ciała.Dzięki temu treningowi ciało wyszczupli się, osiągnie prawidłowe proporcje a kondycja fizyczna szybko się poprawi.Zajęcia składają się z rozgrzewki, właściwego treningu i rozciągania tak, aby klientka po intensywnej pracy z ciałem miała możliwość wyciszenia się i rozciągnięcia mięśni. Polecane paniom, zarówno tym, które chcą ukształtować sylwetkę jak i tym, które chcą zrzucić zbędne kilogramy.

Pilates


Klasyczny zestaw ćwiczeń stworzony przez Joe Pilatesa zawierający 34 ćwiczenia, fundamenty i pracę z rytmem oddechu. W zajęciach tych mogą uczestniczyć osoby z problemami aparatu ruchu, dyskopatią, skoliozą, lordozą i chronicznym bólem. Lekcja prowadzona bez muzyki całkowicie oparta na pierwotnie stworzonej metodzie. Ćwiczenia wykonywane regularnie fantastycznie wpływają zarówno na sylwetkę, redukują napięcia oraz zapobiegają bólom pleców. Podczas treningu angażujemy całe ciało do tej dającej niesamowite wyniki pracy.

Port de Bras


PortDeBras jest to spokojna, mentalna forma zajęć fitness łącząca w sobie elementy baletu, jazzu ale także takie formy jak joga czy stretching. Tworzymy sekwencje prostych ruchów rąk i nóg, z których powstaje pewna całość, która faktycznie wygląda jak układ taneczny. Jednak osoby, które niepewnie czują się w choreografii nie muszą się niczego bać ponieważ wszystkiego uczymy powoli i spokojnie krok po kroku a cały układ powstaje przez kilka kolejnych tygodni więc jest dużo czasu by wszystko opanować.
Wzmacniany przede wszystkim mięśnie głębokie, poprawiamy stabilizację ciała, koordynację ruchową. Co jest najprzyjemniejsze w tych zajęciach to to, że można się rozluźnić, rozmarzyć i odciąć od świata codziennego. Można się zrelaksować przy spokojnej muzyce i bez większych umiejętności poczuć się jak tancerz.
Są to zajęcia inne od wszystkich dlatego najlepiej przyjść i samemu sprawdzić.


Mobility

Zajęcia mające na celu zwiększenie zakresów ruchu w stawach, polepszenie mobilności układu ruchu, elastyczności m.in. mięśni i ścięgien. Trening ten jest niezbędny aby zminimalizować ryzyko kontuzji, uniknąć problemów bólowych i przeciążeń wynikających z treningu sportowego czy naszego siedzącego trybu życia. Całość prowadzi do zwiększenia możliwości ludzkiego ciała i optymalizacji wyników sportowych czy poprawy funkcjonowania w życiu codziennym.

Joga


Hatha joga to bardzo znana i stara tradycja indyjskiej jogi, obejmująca wszystkie jej odmiany ukierunkowane na ćwiczenia fizyczne i oddechowe. Cechą hatha jogi są jej trzy najważniejsze elementy – asana, krija i pranajama. Hatha joga jest uważana za najstarszą formą ćwiczeń psychofizycznych.

Zdrowy kręgosłup


Zdrowy kręgosłup to program ćwiczeń, które mają na celu wpłynąć korzystnie na postawę ciała, zredukować dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa, a także rozluźnić i usunąć przykurcze mięśniowe. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie posturalne. Składają się z rozgrzewki, sesji głównej i rozciągania połączonego z relaksacją.

Aktywna Mama


Zajęcia dla kobiet z maluszkami. Zajęcia, które powstały gdy Justyna została mamą i odkryła, że powrót do formy przebiega łatwiej gdy mamy wsparcie grupy osób, które nas rozumieją. Latem spotykamy się na świeżym powietrzu, jesienią i zimą na sali. Wspólnie ćwiczymy, a przy okazji wymieniamy się opiniami i doświadczeniami. Jeśli chcesz poćwiczyć pod okiem Instruktora i przy tym miło spędzić czas podczas spaceru z dzidziusiem, czekam na Ciebie!

Aktywne 9 miesięcy


Aktywne 9 miesięcy to program ćwiczeń dla przyszłych mam, które aktywnie chcą przygotować się do porodu. Zajęcia z elementami Pilatesu, zdrowego kręgosłupa, jogi i rozciągania zakończone ćwiczeniami oddechowymi i relaksem. Trening jest dostosowany do każdego trymestru ciąży. Przeznaczony jest dla już aktywnych przyszłych mam, jak i tych, które dopiero chcą rozpocząć ćwiczenia.


Pierwsze zajęcia gratis!