Zajęcia wzmacniające


Znajdziecie u nas szereg różnych zajęć ogólnorozwojowych i wzmacniających, m.in:

  • Powrót do formy
  • Gimnastyka odchudzająca
  • Brzuch uda pośladki

Gimnastyka odchudzająca


Proste w swojej formie i skuteczne w działaniu zajęcia wzmacniające całe ciało. Łączą w sobie elementy cardio, treningu z drobnym sprzętem i rozciągania. Pomagają spalać tkankę tłuszczową i rzeźbić sylwetkę. Polecane paniom, zarówno tym, które chcą ukształtować sylwetkę jak i tym, które chcą zrzucić zbędne kilogramy.

Pilates


Klasyczny zestaw ćwiczeń stworzony przez Joe Pilatesa zawierający 34 ćwiczenia, fundamenty i pracę z rytmem oddechu. W zajęciach tych mogą uczestniczyć osoby z problemami aparatu ruchu, dyskopatią, skoliozą, lordozą i chronicznym bólem. Lekcja prowadzona bez muzyki całkowicie oparta na pierwotnie stworzonej metodzie. Ćwiczenia wykonywane regularnie fantastycznie wpływają zarówno na sylwetkę, redukują napięcia oraz zapobiegają bólom pleców. Podczas treningu angażujemy całe ciało do tej dającej niesamowite wyniki pracy.

Mobility


Zajęcia mające na celu zwiększenie zakresów ruchu w stawach, polepszenie mobilności układu ruchu, elastyczności m.in. mięśni i ścięgien. Trening ten jest niezbędny aby zminimalizować ryzyko kontuzji, uniknąć problemów bólowych i przeciążeń wynikających z treningu sportowego czy naszego siedzącego trybu życia. Całość prowadzi do zwiększenia możliwości ludzkiego ciała i optymalizacji wyników sportowych czy poprawy funkcjonowania w życiu codziennym.

Joga


Hatha joga to bardzo znana i stara tradycja indyjskiej jogi, obejmująca wszystkie jej odmiany ukierunkowane na ćwiczenia fizyczne i oddechowe. Cechą hatha jogi są jej trzy najważniejsze elementy – asana, krija i pranajama. Hatha joga jest uważana za najstarszą formą ćwiczeń psychofizycznych.

Zdrowy kręgosłup


Zdrowy kręgosłup to program ćwiczeń, które mają na celu wpłynąć korzystnie na postawę ciała, zredukować dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa, a także rozluźnić i usunąć przykurcze mięśniowe. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie posturalne. Składają się z rozgrzewki, sesji głównej i rozciągania połączonego z relaksacją.


Pierwsze zajęcia fitness gratis*!

*Nie dotyczy zajęć Pilates Reformer/Pilates Krzesło.